вівторок, 30 червня 2015 р.

« З Україною в серці».                                

              Щорічно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Це свято творчості, натхнення, енергії й запалу пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої  країни. Саме молодим будувати нашу незалежну Україну. Молодь це майбутнє держави, а Конституція України охороняє її інтереси, право на освіту і гармонійний розквіт життя.

З нагоди Дня молоді та Дня Конституції в бібліотеці презентовано тематичну полицю «Поважаймо права і закони» де представлено книги, нормативні документи, ілюстративні матеріали, що розкривають проблеми та перспективи сьогодення української молоді, а разом з молоддю села проведено тематичний вечір «З Україною в серці».  

Присутні на святі дізналися  від ведучої про історію свята, права і обов’язки  громадян України, задекларовані в Конституції, вони мали змогу більше дізнатися про Пилипа Орлика, який першим створив Конституцію для українського народу.

  Юнаки та дівчата приймали участь  у вікторині «Чи знаєш ти свою історію України», в конкурсі «Ерудит», змагалися в Інтелектуальному бою. А незалежне журі визначило кращих: Риженко Катерина отримала грамоту в номінації «Люби і знай свій рідний край», Майхер Тетяна за «Високі знання історії», а Куліш Єлизавета з нагоди Дня молоді отримала грамоту  «За активну участь в житті бібліотеки».

1 коментар: