пʼятниця, 22 січня 2016 р.

"УКРАЇНА - СОБОРНА ДЕРЖАВА, СОНЦЕНОСНА КОЛИСКА МОЯ"

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки.З нагоди свята в бібліотеці оформлено тематичну виставку «УКРАЇНА- СОБОРНА ДЕРЖАВА,СОНЦЕНОСНА КОЛИСКА МОЯ»  Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.
  Акт проголошення Соборності надав завершеної форми самостійній українській державі. Він став яскравим фіналом складного і тривалого шляху українців до консолідації етносу, перетворення його в єдину політичну націю, а також об'єднання території його споконвічного проживання в межах єдиної української держави.
 
  Прикметно, що день Соборності припадає на період великої радості від Різдва Христового, радості людини , що благоговіє перед таїною Спасіння, переживає чудо великого оновлення. Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні завжди було і є чудом оновлення.

Немає коментарів:

Дописати коментар